Všechny informace

 • Seminář je určen zejména personalistům a HR manažerům, vedoucím, mzdovým účetním a v neposlední řadě je také vhodný pro fyzické osoby, které již uzavřely smlouvy o poskytování služeb nebo takový krok zvažují.

  Pořadatelé: CTI ČR závazná přihláška do 10.6.2024.docx

 • Rádi bychom touto cestou žákům a pedagogům poděkovali za účast na XIX. ročníků Vědomostní olympiády  2024 a pozvali vás na Slavnostní předání cen vítězům za  1.- 3 . místo celorepublikové soutěže XIX. ročníku Vědomostní olympiády 2024 a Poháru Ing. Vladimíra Valenty, škole ze které vzejde vítěz.

  Slavnostní předání cen KK VO2024 a vítězům celorepublikové soutěže VO 2024

 •  

  Vážení členové Cechu topenářů a instalatérů České republiky,

  rádi bychom Vás pozvali ve dnech  24.-27. dubna 2024 na dopraný program CTI ČR při Stavebním veletrhu Brno 2024.

  Letos Cech topenářů a instalatérů České republiky pořádá ve dnech 24.-26. dubna 2024  již  XXVI. ročník soutěže odborných dovedností Učeň instalatér 2024, soutěž žáků 3. ročníků SOŠ a SOU v oboru instalatér, jednotlivců i družstev, konanou pod záštitou  Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR v rámci doprovodného programu Stavebních veletrhů Brno, v pavilonu V.

 • Kurz zkoušení vnitřních vodovodů a vnitřních kanalizací

  Pořadatelé: CTI ČR

 • AMPER 2024

  Vážení členové Cechu topenářů a instalatérů České republiky,
  Vážení profesní přátelé,

  zveme Vás k návštěvě 30. ročníku veletrhu - AMPER 2024, který se bude konat v termínu 19.3. – 21.3.2024,  areál Veletrhy Brno a.s., https://www.amper.cz/pro-vystavovatele/proc-vystavovat.html 

  Na stánku  poradenského centra Cechu topenářů a instalatérů České republiky v pavilonu F, číslo stánku  F 5.09, Střední škola polytechnická Jílová pod vedením ředitele školy  Ing. Vladimíra Bohdálka, si pro návštěvníky veletrhu připravila doprovodný program: 
  -    Propojení chytré domácnosti s vybavením TZB zařízení. Využití nových chytrých ovládacích prvků při regulaci vnitřního prostředí v domácnostech dostupné pro běžného uživatele. 
  Ukázka zapojení zabezpečovacího zařízení pro domácnost. 
  Ukázka zapojení domácího telefonu.
  Připojení nového modelu Podomítkového Hansgrohe iBox universal. 

  Srdečně jste prezidentem cechu také zváni dne 21. března (čtvrtek) od 10.00 – 14.00 hodin do kongresového centra  kongresák.space (Malý sál – Petrov) https://www.kongresak.space/kongresove-prostory/petrov  v chod z Výstaviště, hlavní brána 1, nebo Hlinky 487/35, zastávka tramvaje č. 1 Výstaviště  https://www.kongresak.space/kontakt

   

  Program 21.3.2024 od  10.00 hodin, kongresák.space (Malý sál – Petrov)

  10.10 – 12.00 hodin                                            

  Tepelná čerpadla v teorii a praxi (a co vám přinese propojení s energetickým managementem a ventilačními jednotkami s rekuperací?)

  Jaroslav Bican, Ing. Robert Bicek, společnost  Bosch Termotechnika s.r.o.

  12.00 – 14.00 hodin

  Akreditované zkušební pracoviště pro ověření souladu střídačů. 

  Přednáška se zaměřuje na význam akreditovaných zkušebních pracovišť při ověřování souladu střídačů s požadavky. Shrnuje klíčové aspekty certifikace a akreditace, které poskytují důvěru ve správnou funkci střídačů a zajišťují bezpečný provoz. Budou představeny procesy testování, normy a standardy, které s provozem akreditovaného pracoviště souvisejí a možnosti nového akreditovaného zkušebního pracoviště v Brně.

  Přednášku povedou zástupci Strojírenského zkušebního ústavu v Brně a Vysokého učení technického v Brně - Ústav elektroenergetiky, Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií.

  Potvrzuji svoji účast prostřednictvím této zprávy:  Jméno, příjmení / firma…………………………………………………………….
  Vstup zdarma.
  Po potvrzení vám zašleme  kód pro generování elektronických vstupenek (e-voucherů), který Vám umožní jednorázový vstup na veletrh AMPER 2024 ve dnech 19. – 21. 3. 2024 
   

  Pořadatelé: CTI ČR

 • GAS 2024 Školení pracovníků oboru plynových zařízení  - Hradec Králové

  Pořadatelé: CTI ČR

 • 29. ročník výstavy INFOTHERMA 2024, Veletržní noviny Infotherma 2024

  Pořadatelé: TZB-info

 • Vážení členové Cechu topenářů a instalatérů České republikyhttps://www.infotherma.cz/volna-vstupenka-infotherma-2024/

  Pořadatelé: CTI ČR

 • dovoluji si Vás pozvat na 18. Valnou hromadu Cechu topenářů a instalatérů České republiky, která se bude konat v pátek dne 10. listopadu 2023 od 9.30 hodin v konferenčním sále hotelu Černigov, Hradec Králové, Riegrovo náměstí 1494.

  Pořadatelé: CTI ČR

 • Připojování potrubí vnitřní kanalizace 

  Pořadatelé: CTI ČR