Kalendář akcí CTI ČR

Aktuální informace z TZB-info

V rámci spolupráce s portálem epravo.cz klademe otázky, které se týkají stavební tematiky a stavebního práva. Tentokrát jsme se zeptali na právní odlišnosti výkladu v oblasti zápisu nemovitosti. Rozpor mezi teorií a praxí totiž často přináší zamítavá rozhodnutí katastrálních úřadů ve vkladových řízeních a neúspěšná obrana účastníků těchto řízení před soudem.
Publikováno:
Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo v roce 2022 uzavřeno 5 637 kontraktů na dodávku 4,25 milionu megawatthodin (MWh) elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 25,1 miliardy korun. Ve finančním vyjádření vzrostla bilance oproti roku 2021 více než trojnásobně.
Publikováno:
Pomohou Vám v tom výdejové automaty RECA iSTORAGE, díky nimž budete mít spotřební materiál optimálně uložený a vždy po ruce. Fungují plně automatizovaně a dokážou se přizpůsobit Vašim potřebám – na výběr je z pěti základních variant, které lze dále modifikovat.
Publikováno:
Betonová podlaha je velmi odolná konstrukce, vhodná do vysoce zatížených prostor průmyslových objektů i například kancelářských budov nebo showroomů. Její nevýhoda je ale určitá nasákavost, tedy i náchylnost k zašpinění, které po čase lze jen velmi obtížně dočistit. Řešením je impregnace podlah materiálem OBTEGO.
Publikováno:
Přesné měření, zabudovaná komunikace, inteligentní funkce, velké datové úložiště. To vše v kombinaci s odolnou konstrukcí a velkou spolehlivostí. K tomu platforma READy pro odečet spotřeby a konzistenci a bezpečnost dat, od vodoměru až po jejich zpracování.
Publikováno: