Kalendář akcí CTI ČR

Aktuální informace z TZB-info

Jak lze využít nástup bezuhlíkové energetiky v Česku včetně celého produkčního řetězce? Seminář proběhne ve středu 8. prosince od 10:00.
Publikováno:
Prefabrikovaný strop se osvědčuje již mnoho let. Modifikace stropního systému DX THERM může mít integrovaný topný/chladicí vodní okruh a díky tomuto umí nabídnout energeticky nejúspornější systém vytápění nebo chlazení na trhu.
Publikováno:
Pro schválení úhrady podpory na základě žádosti o dotaci na výměnu zdroje tepla v programu NZÚ 2021+ je nutné předložit doklady prokazující řádné dokončení realizace výměny zdroje.
Publikováno:
Kubistický Dům Diamant v historickém centru Prahy ukrývá BOMMA Atelier. Tento jedinečný městský apartmán kombinuje původní, na míru zhotovený, funkcionalistický nábytek s produkty předních světových značek současného interiérového designu, a vybízí tak k diskuzi o možnostech tohoto oboru.
Publikováno:
Kolekce AXOR One zahrnující elegantní archetypy pro umyvadlo, vanu a sprchu se vyznačuje jednotným designovým jazykem se štíhlými siluetami, rovnými plochami, měkkými hranami a vyváženými proporcemi. Pro ikonické baterie je charakteristické lehké zúžení směrem k ohnutým výtokům – subtilní detail, který podtrhuje mimořádnou kvalitu designu a výroby. Showerpipe AXOR One je perfektní kombinací All-in-One – horní sprcha, ruční sprcha, sprchová tyč a připojení na stěnu.
Publikováno: