Kalendář akcí CTI ČR

Aktuální informace z TZB-info

Bohatý a zdarma přístupný program zve na akce od 29. září do 5. října, letos po stopách architektů Karla Pragera a Jana Blažeje Santiniho-Aichela.
Publikováno:
V odvětví ropy a plynu, kde spolehlivá energie hraje zásadní roli, se naskýtají výzvy, které vyžadují inovativní a udržitelná řešení. Představujeme vám případovou studii, která odhaluje testování mobilního bateriového úložiště v průmyslovém nasazení na území ČR.
Publikováno:
Seminář pečlivě připravený poslankyní Klárou Kocmanovou (Piráti) v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR ukázal především na rozdílný pohled zástupců současných parlamentních politických stran na transformaci české energetiky.
Publikováno:
Cesta k efektivnímu provozu tepelného čerpadla vyžaduje spolupráci budoucího provozovatele a odborníka. Odborník má určit, co je možné a provozovatel to má respektovat.
Publikováno:
V důsledku rostoucích energetických potřeb a povědomí o otázkách ochrany životního prostředí se alternativní a udržitelné zdroje energie staly v posledních letech středem zájmu. Mezi různými řešeními se dřevěné pelety stávají stále populárnější volbou. Abychom do tohoto tématu přinesli více světla, připravili jsme rozhovor s Kateřinou Špunda, odbornou poradkyní přes pevná paliva ze společnosti Optimtop.
Publikováno: