Doprovodný program - AMPER 2024

Datum uskutečnění akce
Pořadatelé
CTI ČR

Vážení členové Cechu topenářů a instalatérů České republiky,
Vážení profesní přátelé,

zveme Vás k návštěvě 30. ročníku veletrhu - AMPER 2024, který se bude konat v termínu 19.3. – 21.3.2024,  areál Veletrhy Brno a.s., https://www.amper.cz/pro-vystavovatele/proc-vystavovat.html 

Na stánku  poradenského centra Cechu topenářů a instalatérů České republiky v pavilonu F, číslo stánku  F 5.09, Střední škola polytechnická Jílová pod vedením ředitele školy  Ing. Vladimíra Bohdálka, si pro návštěvníky veletrhu připravila doprovodný program: 
-    Propojení chytré domácnosti s vybavením TZB zařízení. Využití nových chytrých ovládacích prvků při regulaci vnitřního prostředí v domácnostech dostupné pro běžného uživatele. 
Ukázka zapojení zabezpečovacího zařízení pro domácnost. 
Ukázka zapojení domácího telefonu.
Připojení nového modelu Podomítkového Hansgrohe iBox universal. 

Srdečně jste prezidentem cechu také zváni dne 21. března (čtvrtek) od 10.00 – 14.00 hodin do kongresového centra  kongresák.space (Malý sál – Petrov) https://www.kongresak.space/kongresove-prostory/petrov  v chod z Výstaviště, hlavní brána 1, nebo Hlinky 487/35, zastávka tramvaje č. 1 Výstaviště  https://www.kongresak.space/kontakt

 

Program 21.3.2024 od  10.00 hodin, kongresák.space (Malý sál – Petrov)

10.10 – 12.00 hodin                                            

Tepelná čerpadla v teorii a praxi (a co vám přinese propojení s energetickým managementem a ventilačními jednotkami s rekuperací?)

Jaroslav Bican, Ing. Robert Bicek, společnost  Bosch Termotechnika s.r.o.

12.00 – 14.00 hodin

Akreditované zkušební pracoviště pro ověření souladu střídačů. 

Přednáška se zaměřuje na význam akreditovaných zkušebních pracovišť při ověřování souladu střídačů s požadavky. Shrnuje klíčové aspekty certifikace a akreditace, které poskytují důvěru ve správnou funkci střídačů a zajišťují bezpečný provoz. Budou představeny procesy testování, normy a standardy, které s provozem akreditovaného pracoviště souvisejí a možnosti nového akreditovaného zkušebního pracoviště v Brně.

Přednášku povedou zástupci Strojírenského zkušebního ústavu v Brně a Vysokého učení technického v Brně - Ústav elektroenergetiky, Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií.

Potvrzuji svoji účast prostřednictvím této zprávy:  Jméno, příjmení / firma…………………………………………………………….
Vstup zdarma.
Po potvrzení vám zašleme  kód pro generování elektronických vstupenek (e-voucherů), který Vám umožní jednorázový vstup na veletrh AMPER 2024 ve dnech 19. – 21. 3. 2024