K tepelnému čerpadlu alpha innotec 300l bojler zdarma

 

Pokud si v období od 3. června do 30. listopadu 2024 objednáte tepelné čerpadlo alpha innotec, získáte k němu ZDARMA zásobník teplé vody o objemu 300 litrů, který bez problému pokryje spotřebu vody celé domácnosti. 

Stačí vyplnit kontaktní formulář a my vám zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

 

Jaké jsou podmínky akce?

•    Akce platí na objednávky přijaté v období od 3. června do 30. listopadu 2024 nebo do vyprodání zásob.
•    Vztahuje se na tepelná čerpadla řady Hybrox 5 a 8, Hybrox 11 a 16, LWD, LWDV, LWAV, LWCV, LWV, Paros, SW, SWC (42-122) a SWCV (62-122)

Image
alpha innotec

Proč zvolit tepelné čerpadlo alpha innotec?

 

Kvalita prověřená časem

Tepelná čerpadla alpha innotec vyvíjíme a vyrábíme již od roku 1998. V technologickém centru v německém Kasendorfu vybaveném tou nejmodernější technikou proměňujeme dlouholeté zkušenosti s úsporným vytápěním a chlazením na špičková tepelná čerpadla, se kterými máte vždy jistotu správné volby.

 

Více než 24 let zkušeností s přírodním chladivem R290

Již od roku 1999 pracuje alpha innotec na stálém zdokonalování tepelných čerpadel, kterým v žilách koluje propanové chladivo R290. Ve srovnání s ostatními používanými druhy chladiva se jedná o nejekologičtější variantu vůbec.

 

Servis přímo od výrobce

Oproti konkurenci je záruční i pozáruční servis čistě v režii společnosti ait-česko. Ta ve svých řadách drží speciálně proškolené servisní techniky, kteří mají na starost kontrolu instalace při předání zákazníkovi a následnou péči o zařízení.

 

O dalších výhodách se dočtete v následujícím článku.