FOR ARCH 2021

Datum uskutečnění akce
Pořadatelé
CTI ČR

Vážení členové Cechu topenářů a instalatérů české republiky,

přijměte pozvání na 32. Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2021 konaný ve dnech 21. – 25.9. 2021 v areálu PVA EXPO PRAHA 

Srdečně jste zváni Cechem topenářů a instalatérů České republiky,  do Haly 7, na stánek č. 7A04 do poradenského centra CTI ČR. Návštěvníky z řad odborné i široké veřejnosti čeká prezentace produktů a odborné poradenství společnosti FV-PLAST a.s., ALCA PLAST, s.r.o., Tým společnosti FV – Plast seznámí návštěvníky s celým svým produktovým portfoliem. Představí systém AQUA pro rozvody vody, systém FV THERM pro podlahové vytápění i unikátní systém FV KLIMA pro plošné chlazení i vytápění. Neváhejte a navštivte nás!

Dále odborné poradenství – Tepelná čerpadla v teorii a praxi
TERMO KOMFORT, s.r.o.,  
Energetické řešení domu s elektrickým vytápěním
MAXECO s.r.o., 

a praktické ukázky žáků SOU plynárenského Pardubice předvedou tyto technologie:

-    měření, dělení a lisování vlnovcových nerezových trubek, jejich spojování pomocí převlečných matic s těsněním,
-    měření a dělení měděných trubek, spojování lisováním pro plynové rozvody, ohýbání, vyhrdlování,
-    ukázky detektorů úniku plynu.

Přednášky se uskuteční v sále č. 2 dne  21. 9. 2021 od 14.30 hodin do 16.30 hodin  a dne 22. 9. 2021 od  13.00 – 15.30 hodin

Na téma: Energetické řešení domu s elektrickým vytápěním. Infra topné fólie MAXECO jsou ideální pro novostavby i rekonstrukce. Jak ale splnit požadavky na vydání energetického štítku (PENB)? Co říká zákon? Jaké varianty řešení přicházejí v úvahu a jak je to se solárními panely? Konkrétní příklady řešení novostaveb. Pro všechny účastníky přednášky sleva 15 % na topné fólie MAXECO. MAXECO nabízí úsporné, samoregulační fólie se zárukou až 50 let. Žádný kotel, žádné radiátory, jen tenké pásy fólie.

Tepelná čerpadla v teorii a praxi. Seznámí účastníky veletrhu s jednotlivými systémy tepelných čerpadel, jejich provedením a provozem v návaznosti na topné případně chladící  soustavy, způsoby ohřevu teplé vody, dimenzování, jejich zapojení a regulace. Seznámení s instalacemi v různých provozních podmínkách, návaznosti na související profese až po uvedení do provozu..
Rekuperace pro zdravé bydlení  - vyměňuje v rodinném domě vydýchaný a jinak znehodnocený vzduch v domě za venkovní čerstvý bez úniků tepla a tím zvyšuje komfort i šetří energii.

Webinář společnosti ASIO na téma: Ostrovních domů, domů bez napojení na kanalizaci. Od řešení objektů s požadavkem na úsporné a ekologické hospodaření s vodou až po řešení ostrovních systémů, tedy objektů bez přístupu nejen k veřejné kanalizaci, ale i vodovodu.
Těšíme se na setkání s Vámi na veletrhu FOR ARCH  2021