4heat – vytápění a větrání

Společnost 4heat byla založena v roce 2011 a rychle se vypracovala na pozici předního českého dodavatele komplexních řešení pro průmyslové vytápění a chlazení. Svými službami pokrývá celý životní cyklus produktů od konzultací přes návrh řešení až po samotnou realizaci a autorizovaný servis díky široké síti partnerských techniků. Zajišťuje výhradní zastoupení společností ApenGroup a Carlieuklima, jejichž technologie založené na více než 50letých zkušenostech využívají jako topné médium plyn, vodu, páru i elektřinu.

Zařízení 4heat najdete po celém Česku a Slovensku – od malých obecních sokoloven, přes dílny řemeslníků až po velké logistické parky.

V poslední době jsme přinesli na trh tepelné čerpadlo vzduch-vzduch určené pro velké objekty – topný výkon až 50 kW a chladicí výkon 46 kW. Pro montážní techniky je obrovským přínosem celková jednoduchost a doba montáže. Pro vlastníky hal je to možnost získat dotaci a zelenější vytápění a chlazení.

Zapojte se do sítě montážních a servisních techniků

Kromě silného a tradičního partnera na poli průmyslového vytápění získáte přístup k originálním dílům pro plynové ohřívače vzduchu a infrazářiče, technickou podporu a v případě záměny spotřebičů také výhodnější cenu.
Podívejte se na celý sortiment produktů na 4heat.cz/produkty

 

j

k