Hansgröhe – EcoSmart šetří vodu a energii

Baterie a sprchy od hansgrohe, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody než běžné výrobky. Nižší spotřeba vody navíc vede také k poklesu energetické náročnosti. Sečteno a podtrženo to znamená méně emisí oxidu uhličitého a nižší výdaje. EcoSmart je tedy přínosem pro životní prostředí i pro Vaši peněženku.

Technologie EcoSmart od hansgrohe je neviditelně integrována do Vašeho výrobku hansgrohe. Její účinek naopak přehlédnout nelze. Díky ní totiž výrazně ušetříte.

Co Vám přinese technologie EcoSmart u umyvadlové baterie:

Díky technologii EcoSmart se spotřeba vody u všech umyvadlových baterií od hansgrohe sníží na zhruba 5 litrů za minutu. Jak je to možné? Díky příměsi vzduchu a speciálnímu omezení průtoku. Perlátor EcoSmart je vestavěn do výtoku baterie a vodu provzdušňuje. Výsledkem je bohatý, bublající proud vody. Konstantní výkon a rovnoměrný proud vody i při kolísajícím tlaku vody zajišťuje „přesný elastometr“. Omezuje průtok a tím trvale šetří pitnou vodu.

umyvadlová baterie

Co Vám přinese technologie EcoSmart u sprchy:

  • Nižší spotřeba vody až na 9 l/min. u ručních a horních sprch (výrobky s označením „green“ spotřebují dokonce jen 6 l/min.)
  • Baterie od hansgrohe spotřebují standardně pouze 5 litrů za minutu
  • Klesající spotřeba teplé vody, s tím spojená nižší spotřeba energie a nižší náklady
  • Nižší emise CO2 díky nižší spotřebě energie
  • Trvalý průtok i při kolísajícím tlaku vody
  • Požitek i při nižším průtoku - bohatý, perlivý proud vody díky obohacení vzduchem

ecosmart

Sprchování je jednou z našich oblíbených činností v koupelně, ať už jako způsob osvěžení nebo pro relaxaci. Přemýšleli jste někdy jaká by byla vaše úspora vody během této činnosti? Kalkulátor úspor je váš online nástroj pro určení vašeho potenciálu pro úsporu vody a energie pomocí technologie hansgrohe EcoSmart. I malé kroky k udržitelnosti se počítají.

 

Udělejte rozdíl a spočítejte si svůj potenciál úspor hned teď.
 

Video